top of page

 

 

"Nie rób scen" odcinek 9. Paweł Deląg w serialu.

Kogo zagra?

24.04.2015

W 9. odcinku serialu "Nie rób scen" pojawi się nowy mężczyzna w życiu Olgi. Zagra go Paweł Deląg!

"NIE RÓB SCEN" ODCINEK 9. W NIEDZIELĘ, 26.04.2015 O GODZ. 21:20 W TVN!Olga (Aleksandra Popławska) nie ma szczęścia w miłości. Każdy kolejny facet okazuje się być jedną wielką porażką. Czy jest szansa, że jej zła passa i problemy sercowe odejdą w niepamięć?

W 9. odcinku "Nie rób scen" Olga spotyka się z Michałem, w którego wciela się Paweł Deląg. Mężczyzna jest ojcem małej Zosi. Niestety dziewczyny nie przypadają sobie do gustu. Dziewczynka wypowiada otwartą wojnę Oldze, która będzie musiała wykazać się wyjątkową powściągliwością i opanowaniem w jej towarzystwie. 

Pewnego dnia Michał prosi Olgę o opiekę nad Zosią. Olga robi wszystko aby się wykręcić, ale ostatecznie ląduje z "Chucky", jak nazywa Zosię, w Aquaparku. Michał w tym czasie załatwia interesy. "Chucky" gubi się w aquaparku, sytuacja wygląda na patową - Olga nawet nie wie jak dziewczynka ma na imię. Ratownicy raczej nie potraktują poważnie zgłoszenia o zaginięciu dziewczynki o imieniu "Chucky". Czy przez ten incydent Olga znowu straci mężczyznę?

logo.jpg

WEBSITE 
PAWEL DELAG

bottom of page